Spotkanie z przedstawicielami ROD "Odlewnik"

„W naturze nic nie jest idealne i wszystko jest idealne. Drzewa można skręcać, wyginać w dziwny sposób, ale nadal wyglądają pięknie.”

,,Rodzinny Ogród Działkowy „Odlewnik” w Drawskim Młynie (Okręg PZD Piła), istniejący od ponad 50 lat zrzesza 20 działkowców, którzy uprawiają działki zarówno dla zdrowia, bycia blisko natury jak i dla przyjemnego spędzania czasu.” To słowa Pana Józefa Helaka Skarbnika organizacji (https://ozpzd.pila.pl/wiesci-z-rod-2022.html), który dzisiaj wraz z Panem Józefem Ruszkiewicz Prezesem gościł u Pana Bartosza Niezborały Wójta Gminy Drawsko. Spotkanie było doskonałą okazją, aby omówić funkcjonowanie ogrodu, jego rozwój i poczynione inwestycje oraz, jak się okazało, podczas rozmowy wspólne cele i zadania do zrealizowania. Patrząc na prężną działalność organizacji za słowami „Kwiaty zawsze czynią ludzi lepszymi, szczęśliwszymi i bardziej pomocnymi: są także światłem słonecznym, pokarmem i lekarstwem dla duszy.” życzymy powodzenia i wytrwałości w działaniach.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko