Program Operacyjny Rybactwo i Morze 2014-2020

Ochrona akwenów i infrastruktury wodnej Gminy Drawsko przed negatywnymi skutkami zjawisk atmosferycznych, działalnością zwierząt i ludzi

Koszt całkowity: 103.273,00

Dofinansowanie: 87.782,00

Opis zadania: Przedsięwzięcie polegało na zakupie łodzi motorowej, lornetki noktowizyjnej i gry edukacyjnej dotyczącej segregacji śmieci. Celem operacji jest ochrona akwenów i infrastruktury wodnej Gminy Drawsko przed negatywnymi skutkami zjawisk atmosferycznych, działalnością zwierząt i ludzi. Projekt został zrealizowany w zakresie działania "Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej", objetego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze", z wyłączeniem projektów grantowych.

Rok realizacji: 2023

Beneficjent: Gmina Drawsko