Wirtualny przewodnik turystyczny Gminy Drawsko w panoramie 360°

Zapraszamy na wirtualny spacer w panoramie 360° po Gminie Drawsko! Na interaktywnej mapie znajdują się sztandarowe lokalizacje Gminy Drawsko.

Poprzez obrazy przechwycone za pomocą dronów możecie Państwo wygodnie obejrzeć panoramę Gminy Drawsko i to nie tylko z jednej perspektywy.

Wygodny interfejs nie tylko przeniesie nas z panoramy do panoramy, ale z lekkością pomoże wyszukać na liście interesujące nas miejsce i szybko sprawdzić, gdzie się ono znajduje.

Dzięki innowacyjnemu projektowi możemy z łatwością, co do ulicy, zaplanować pobyt w turystycznej Gminie Drawsko, aby zwiedzanie stało się jeszcze przyjemniejsze, a zaoszczędzony czas mógł zostać przeznaczony na zasłużony odpoczynek.

Zapraszamy do zwiedzania!

Projekt realizowany w zakresie działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność" w ramach Priorytetu 4 "Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej', objętego Programem Operacyjnym "Rybactwo i Morze", z wyłączeniem projektów grantowych.

Celem operacji jest promowanie, zachowanie i upowszechnienie dziedzictwa kulturowego rybołówstwa i akwakultury oraz morskiego dziedzictwa kulturowego, poprzez opracowanie wirtualnego przewodnika turystycznego Gminy Drawsko w panoramie 360°.