Spotkanie z mieszkańcami zainteresowanymi Programem „Czyste Powietrze”

28 grudnia br. W Sali Narad Urzędu Gminy Drawsko odbyło się spotkanie edukacyjno-informacyjne dot. realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”.

W spotkaniu uczestniczył Wójt Gminy Drawsko Bartosz Niezborała oraz Sekretarz Gminy Anna Fręś. Zebranie prowadził Bartosz Sokulski, który obsługuje punkt konsultacyjno-informacyjny dla mieszkańców naszej gminy. Prowadzący w przejrzysty sposób przedstawił kryteria przyznania dofinansowania i zasady skorzystania z dotacji Programu.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, Gmina Drawsko nawiązała współpracę z Wojewódzkim Funduszem Ochrony Środowiska w Poznaniu, w zakresie realizacji Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze”, w związku z czym mieszkańcy naszej gminy mogą otrzymać bezpłatną pomoc w zakresie sporządzenia wniosku pod kątem wymagań programu oraz za pośrednictwem urzędu złożyć wniosek o dotację z Programu.

Zainteresowanych złożeniem wniosku o dofinansowanie prosimy o kontakt pod numerem telefonu 697 618 976.

Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

DSC_0987.JPG DSC_0988.JPG DSC_0991.JPG DSC_0992.JPG ikona-wpisu-new2019.jpg KV-logo-1024x689.png