Spotkanie organizacyjne ws. III Biegu im. Józefa Noji w Pęckowie

3 września br. w Urzędzie Gminy Drawsko odbyło się kolejne spotkanie organizacyjne dotyczące III Biegu im. Józefa Noji w Pęckowie. W spotkaniu uczestniczyli: Prezes Stowarzyszenia Biegacze Józefa Noji Bogdan Gapski, członkowie organizacji Ewa Gapska i Rafał Woźnica, Sołtys wsi Pęckowo Leszek Matelski, Sekretarz Gminy Drawsko Anna Fręś oraz podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych Hanna Matkowska. Do rozmów zaprosiliśmy także przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie sierż. szt. Tomasza Biskup.

Tematem przewodnim zebrania była szeroko rozumiana poprawa bezpieczeństwa uczestników w trakcie biegu oraz kwestie dotyczące poprawnego wprowadzenia tymczasowej organizacji ruchu. Te i inne aspekty zostały szczegółowo omówione przez przedstawiciela Komendy Powiatowej Policji w Czarnkowie. Ponadto spotkanie było okazją do doprecyzowania ostatnich spraw organizacyjnych, również tych ściśle związanych z pozyskanymi środkami zewnętrznymi z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu i Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego.

Tegoroczna edycja biegu została zaplanowana na dzień 12 września 2021 roku. Trasa biegu rozpocznie się w rodzinnej miejscowości polskiego olimpijczyka Józefa Noji, biegnąc do Drawskiego Młyna, Drawska, wieńcząc w Pęckowie.

Uzyskana w ubiegłym tygodniu decyzja Marszałka Województwa Wielkopolskiego na wykorzystanie drogi w sposób szczególny pozwala nam OFICJALNIE Państwa zaprosić na trzecią edycję biegu.

ZAPRASZAMY!

/-/ Hanna Matkowska
Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

DSC_0337.JPG DSC_0339.JPG DSC_0340.JPG DSC_0344.JPG DSC_0345.JPG