Nie lada jubileusz w drawskim urzędzie

Dzisiejszy dzień jest szczególny dla Anny Zurman Skarbnik Gminy, ponieważ wspólnie z współpracownikami świętuje jubileusz 20 lat pracy w Urzędzie Gminy Drawsko.

Jak dla każdego z nas, z tych którzy pracują dla Gminy Drawsko ponad 20 lat, zapewne i dla Skarbniczki to bardzo ważne wydarzenie. Praca na rzecz samorządu daje ogromną satysfakcję, ale stanowi też o dużej odpowiedzialności.

Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko podziękował Annie Zurman za dotychczasową pracę, za pieczę nad finansami gminy i za dobre słowo i wsparcie na co dzień.

Wspominając początki pracy nasza Koleżanka doskonale pamięta swój pierwszy dzień w urzędzie, począwszy od praktyk. Później księgowość przedszkoli, instytucji kultury, urzędu gminy, aż do stanowiska Skarbnika Gminy od 2008r.  I tak minęło 20 lat, pozostawiając wspomnienia ważne dla każdego z nas. Ktoś, kiedyś stwierdził, że w pracy spędzamy ,,połowę swojego czasu’’. Jakby nie myśleć rzeczywiście jest to na pewno znacząca część, więc praca stanowi wartość dodaną.

Konfucjusz powiedział: ,,wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz pracować ani jednego dnia przez całe życie.’’ I tego życzymy naszej Skarbniczce na kolejne lata, bo wiemy, że robi to co lubi.

(-) Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko