Ślubowanie pracowników samorządowych

„Praca to przedłużenie osobowości.
To osiągnięcia.
To jeden ze sposobów na zdefiniowanie siebie samego,
oraz określenie swojej wartości i poziomu człowieczeństwa.

Peter Drucker”.

W dniu dzisiejszym w naszym urzędzie, odbyła się szczególna uroczystość - Ślubowanie Pracownika Samorządowego, to wielka chwila w życiu każdego urzędnika. To wydarzenie wieńczy intensywny okres służby przygotowawczej, którą przechodzi każdy pracownik podejmujący po raz pierwszy zatrudnienie na stanowisku urzędniczym.

W obecności Bartosza Niezborały Wójta Gminy Drawsko, Anny Fręś Sekretarza Gminy Drawsko i bezpośrednich przełożonych Anny Zurman Skarbnika Gminy oraz Sylwii Marek Kierownika Referatu Organizacyjnego pracownicy Ilona Rychlik Podinspektor d.s. wymiaru podatków i opłat oraz Katarzyna Ciechanowicz Podinspektor d.s. obsługi sekretariatu złożyły ślubowanie o następującej treści:

"Ślubuję uroczyście, że na zajmowanym stanowisku będę służyć państwu polskiemu i wspólnocie samorządowej, przestrzegać porządku prawnego i wykonywać sumiennie powierzone mi zadania".

Do treści ślubowania mogły być dodane słowa "Tak mi dopomóż Bóg".

Gratulujemy nowym pracownikom i życzymy sukcesów oraz satysfakcji z wykonywanej pracy

w Urzędzie Gminy Drawsko.

Monika Dolna

Kierownik Referatu

Kadr, Płac i Oświaty

DSC_0762.JPG DSC_0764.JPG DSC_0774.JPG DSC_0780.JPG DSC_0786.JPG DSC_0793.JPG DSC_0796.JPG DSC_0802.JPG DSC_0806.JPG DSC_0808.JPG DSC_0822.JPG DSC_0833.JPG