Podpisano umowę z Wykonawcą na Przebudowę Szkoły Podstawowej w Chełście!

W dniu 5 maja b.r. w Urzędzie Gminy Drawsko, została podpisana umowa z Wykonawcą inwestycji pn. „Przebudowa Szkoły Podstawowej w Chełście”, firmą MARBUD Mirosław Pokrzywka, z siedzibą w Sarbce.

Zakres robót wymaganych do wykonania przez Wykonawcę wyłonionego w trybie zamówienia podstawowego w formule zaprojektuj-wybuduj to: przeprowadzenie prac inwestycyjnych związanych z wykonaniem niezbędnych prac projektowych, przeprowadzeniem czynności formalnoprawnych oraz wykonaniem robót polegających na rozbiórce pokrycia dachowego i wykonaniem nowego, termomodernizacją i ociepleniem elewacji zewnętrznych, likwidacją barier architektonicznych oraz modernizacją systemu ogrzewania budynku Szkoły Podstawowej im. Józefa Chociszewskiego w Chełście.

Koszt całkowity inwestycji: 949.000,00 zł brutto.

Termin wykonania inwestycji: grudzień 2021.

Inwestycja jest dofinansowana w 100% z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych.

Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

DSC_0254.JPG DSC_0257.JPG DSC_0262.JPG DSC_0270.JPG DSC_0273.JPG DSC_0275.JPG DSC_0280.JPG DSC_0288.JPG DSC_0300.JPG