Aktywni Mieszkańcy Gminy Drawsko

Miło nam potwierdzić, że nasze stowarzyszenia, grupy nieformalne otrzymały w miniony czwartek nagrody w ramach autorskiego konkursu Czarnkowsko-Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania ,, Aktywni Mieszkańcy’’.

Ciekawe pomysły w ramach działania -kultywowanie dziedzictwa lokalnego –Jakie w Drosku som zwycaje oraz działania -inicjatywy lokalne- np. Poznaj swoich sąsiadów, Niech połączy nas tajemniczy ogród czy Bądź jak Jakub Moder zyskały uznanie komisji konkursowej.

Dziękujemy za taką aktywność, aktywność, która pokazuje, że jeśli się chce, to za ,,małe granty’’ można wiele.

Już nie możemy doczekać się efektów projektów.

Gratulujemy.

Anna Fręś- Sekretarz Gminy Drawsko/ Wiceprezes Stowarzyszenia Czarnkowsko-Trzcianecka Lokalna Grupa Działania

AKTYWNI MIESZKAŃCY- WRĘCZENIE NAGRÓD

Z programem ,,Aktywni Mieszkańcy” docieramy nawet do małych lokalnych społeczności !

22 kwietnia, w trudnym czasie trwającej epidemii, w Sali Konferencyjnej Powiatowego Centrum Rolniczego podsumowaliśmy nasz autorski program ,,Aktywni Mieszkańcy”, zachowując niezbędne zasady bezpieczeństwa. Uroczystego wręczenia nagród dokonała Pani Agnieszka Kulesza- Prezes Stowarzyszenia
Cz-T LGD,  a także Pani Anna Fręś- Wiceprezes Stowarzyszenia Cz-T LGD.

Poniżej zamieszczamy krótką fotorelację z oficjalnego wręczenia nagród.

W tym roku udało nam się zorganizować już XI edycję konkursu „Aktywni Mieszkańcy”. Do Biura Czarnkowsko- Trzcianeckiej Lokalnej Grupy Działania wpłynęło wiele wniosków

prezentujących nowatorskie pomysły, a jednocześnie aktywizujących najbliższe środowisko, za co jesteśmy Państwu niezmiernie wdzięczni.

Laureatom raz jeszcze serdecznie gratulujemy!
Mamy również nadzieję, że w następnym roku uda nam się spotkać bez konieczności zachowania reżimu sanitarnego, czego Państwu oraz sobie z całego serca życzymy!