Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko

Gmina
Drawsko

Wizyta na drodze do Kamiennika i w Szkole w Chełście


Poseł na Sejm RP Krzysztof Czarnecki oraz Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego Adam Bogrycewicz kontynuując wizytę w Gminie Drawsko odwiedzili również remontowaną przez Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu drogę nr 133 relacji Chełst – Kamiennik. Podczas spotkania obecny był również Wójt Gminy Drawsko Bartosz Niezborała, Radna Rady Gminy Drawsko Łucja Magdziarz oraz Henryk Kolasiński pracownik Urzędu Gminy Drawsko.

Wspólne działania przyniosły sukces i realizację bardzo ważnego przedsięwzięcia dla mieszkańców tej części Gminy. Bardzo dziękujemy wszystkim osobom, które zaangażowały się w zadanie finansowane z budżetu na 2021 r. Samorządu Województwa Wielkopolskiego, na czele z Wojciechem Jankowiakiem Wicemarszałkiem Województwa Wielkopolskiego oraz Pawłem Katarzyńskim Dyrektorem WZDW w Poznaniu.

Za interpelowanie w sprawie dziękujemy Adamowi Bogrycewiczowi Radnemu Sejmiku oraz Łucji Magdziarz, która postulowała w tej sprawie od wielu lat. Wielokrotne spotkania na gruncie oraz rozmowy na temat tej inwestycji, koordynował Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko. Łączna kwota realizowanego zadania wynosi ponad 2 mln zł.

Poseł na Sejm RP Krzysztof Czarnecki odwiedził również Szkołę Podstawową im. Józefa Chociszewskiego w Chełście, gdzie już niedługo rozpocznie się oczekiwana od wielu lat modernizacja budynku szkoły. Realizacja tej inwestycji jest możliwa dzięki wsparciu Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych w kwocie 950 tys. zł.

UG Drawsko

 


Galeria:

1.jpg 10.jpg 2..jpg 3.jpg 4.jpg 5.jpg 6.jpg 7.jpg 8.jpg 9.jpg