Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko

Gmina
Drawsko

Wizyta Krzysztofa Czarneckiego Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej w Gminie Drawsko inauguracją funkcjonowania nowych dróg
                           


O tym, że samorząd Gminy Drawsko otrzymał wsparcie do budowy dróg: ul. Płk. Królickiego w Drawsku (dofinansowanie 204.034,70 zł, wartość zadania 255.043,39 zł), ul. Płk. Szacherskiego w Drawsku (dofinansowanie 244.609,00 zł, wartość zadania 305.761,70 zł) i ul. Leśnej w Drawskim Młynie (dofinansowanie 170.004,00 zł, wartość zadania 212.505,87 zł) pisaliśmy Państwu niejednokrotnie, otrzymując dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg, podpisując umowę na wykonanie inwestycji, czy informując o efekcie końcowym zrealizowanego zadania.  

 

Orędownikiem tych inwestycji był i jest Krzysztof Czarnecki Poseł na Sejm RP, który bardzo pozytywnie postrzega naszą gminę i współpracę z Bartoszem Niezborała Wójtem Gminy. Wczorajszy dzień to znakomita okazja do odwiedzin u nas i wizytacji na drogach wraz z Adamem Bogrycewiczem Radnym Sejmiku Województwa Wielkopolskiego równie ściśle współpracujący z naszą gminą oraz Feliksem Łaszczem Starostą Powiatu Czarnkowsko-Trzcianeckiego i Henrykiem Kolasińskim Podinspektorem UG Drawsko. Spotkanie to to inauguracja, mamy nadzieję kolejnych, bo już oficjalnie otrzymaliśmy informację o  dofinansowaniu w kwocie 757.539,36 do budowy ulicy Polnej w Pęckowie. Zadanie trudne, skomplikowane formalnie, ale dla nas nie niemożliwe, czego daliśmy Państwu dowód nie raz.

Z uwagi na panującą sytuację pandemiczną, niestety, nie udało nam się zorganizować oficjalnego otwarcia inwestycji, ale wierzymy, że po wybudowaniu ul. Polnej będzie to możliwe. Już dziś zapraszamy Posła, Radnego wojewódzkiego i wszystkich Państwa.

 

(-) Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko


Fot. Aleksandra Graś
Stażystka UG Drawsko


Galeria:

1.JPG 2.JPG 3.JPG 4.JPG 5.JPG 6.JPG 7.JPG