Uwaga mieszkańcy Drawska i Drawskiego Młyna- odwołanie odczytów wodomierzy przez konserwatorów.

W związku z występowaniem przypadków zachorowań na Covid-19 zarówno w kraju, jak i na terenie naszej gminy, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników naszej firmy zawiesza się do odwołania odczyty wodomierzy przez konserwatorów.

Opłaty za zużycie wody i odbiór ścieków naliczane będą na podstawie średniego zużycia z ostatnich trzech okresów rozliczeniowych tj. 6-ciu miesięcy poprzedzających  lub na podstawie podanego telefonicznie                               lub e-mailem aktualnego odczytu przez odbiorcę do 06.04.2021r.

Nr telefonu do biura: 67 256 91 48

Nr telefonów do konserwatorów : 664627061, 664627384

e-mail: zkiwdrawsko@onet.pl.

Faktury za zużytą wodę i odbiór ścieków będą dostarczane odbiorcom usług przez konserwatorów do skrzynek na listy przed domem lub do drzwi.

( - ) Krystian Kawczyński

Prezes Zarządu Zakładu Kanalizacji i Wodociągów w Drawsku Sp. z o. o.

31-zkiwdrawsko.jpg