Jubileusz pracy w drawskim urzędzie

,,(…) praca to wysiłek, lecz także mądrość i wytrwałość;’’

20 lat pracy świętowała dziś Beata Kujawska Inspektor d.s. księgowości podatkowej w Referacie Finansowym.

W obecności Anny Zurman Skarbnik Gminy oraz mojej, Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko złożył jubilatce gratulacje i wyrazy uznania za dotychczasową pracę ,,życząc, aby ,,zdobyte doświadczenie było dobrym doradcą, (..) źródłem nowych sił i satysfakcji’’.

Chwila z kawą i ciastem pozwoliła przysiąść, zatrzymać się, spojrzeć w przeszłość, wspomnieć drogę zawodową Pani Beaty, począwszy od pracy u prywatnego przedsiębiorcy, poprzez pracę w administracji nie samorządowej, po dzień dzisiejszy w Urzędzie Gminy Drawsko.

Dziękujemy za dotychczasową współpracę, licząc na kolejne lata dobrych chwil w naszym samorządzie.

Anna Fręś
Sekretarz Gminy Drawsko

Fot. A. Graś
UG Drawsko