Coroczna narada z Dyrektorami placówek oświatowych

Każdego roku Pan Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko wraz z współpracownikami nadzorującymi oświatę spotyka się z Dyrektorami naszych szkół i przedszkola, aby omówić możliwości, potrzeby i obowiązki do zrealizowania przy tworzeniu arkuszy organizacyjnych na kolejny rok szkolny.

Informacje ze strony wszystkich Dyrektorów pokazują, że doskonale rozumieją sytuację finansową gminy w zakresie oświatowym- niedobory subwencji,  prowadzą bardzo racjonalną i przejrzystą politykę kadrową i bardzo dobrze realizują zalecenia i wskazówki organu prowadzącego.

Spotkanie było również doskonałą okazją do oficjalnego wręczenia powołania na stanowisko Dyrektora Szkoły Podstawowej im. gen. dyw. Tadeusza Kutrzeby w Drawsku, po przeprowadzonym konkursie, Pana Zbigniewa Piątka. Życzymy Dyrektorowi satysfakcji i sukcesów w pełnieniu funkcji.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko