Logo Urzędu Gminy Drawsko

II etap konkursu na nazwę dla Klubu Dziecięcego

Startujemy z II etapem konkursu na nazwę Klubu Dziecięcego w Drawsku!

Komisja konkursowa z nadesłanych propozycji wytypowała 3, a teraz czas wybrać tę jedną - najlepszą, która zostanie z nami na lata.

Głosowanie jest proste: w komentarzu pod postem należy wpisać numer  1,  2 lub  3, odpowiadający wybranej nazwie:
1  - Nasze Gzuby
2  - Drawskie Smyki
3  - Nadnoteckie Brzdące

Pamiętajcie: każdy może oddać tylko jeden głos, więc wybierzcie mądrze i pomóżcie zdecydować, jak będzie nazywał się nasz klub!

Razem tworzymy miejsce przyjazne najmłodszym — dołącz do zabawy i oddaj swój głos.
Na głosy czekamy do piątku do godz. 23:59.

Czas start!

Głosowanie odbywa się na funpage Gminy Drawsko na Facebooku FB Gmina Drawsko

Konkurs na nazwę Klubu dziecięcego w Drawsku 

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności