Logo Urzędu Gminy Drawsko

Zakończyliśmy pierwszy etap modernizacji amfiteatru w Drawsku

Zakończył się pierwszy etap modernizacji amfiteatru w Drawsku.

W ramach wykonanych prac wymieniono ławki na widowni. Dotychczasowe drewniane siedziska, po wielu latach użytkowania i działania warunków atmosferycznych, były już mocno wyeksploatowane. W ich miejsce zamontowano nowe, trwałe siedziska wykonane z desek kompozytowych, które poprawią komfort, bezpieczeństwo oraz estetykę obiektu.

Dodatkowo oczyszczono betonowe elementy widowni oraz wykonano ich impregnację, co pozwoli lepiej zabezpieczyć konstrukcję przed działaniem warunków atmosferycznych i przedłużyć jej trwałość.

Prace wykonała firma MaxDom-Bud Radosław Oleksak.

To dopiero początek zaplanowanych zmian. W kolejnym etapie przeprowadzony zostanie remont wnętrza budynku amfiteatru oraz montaż monitoringu.

Inwestycja jest realizowana przy wsparciu finansowym Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

Hanna Matkowska
Inspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

Galeria zdjęć

IMG_20260610_141452 IMG_20260610_141514 IMG_20260610_141658 IMG_20260610_141702
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności