Zakończono inwestycję wodociągową w Gminie Drawsko
W dniu 12 grudnia 2025 r. dokonano odbioru inwestycji pn. „Rozbudowa infrastruktury wodociągowej w Gminie Drawsko”. Zadanie obejmowało rozbudowę sieci wodociągowej na terenie miejscowości Drawski Młyn, Drawsko, Chełst, Kwiejce oraz Marylin, a także modernizację stacji uzdatniania wody w Chełście.
Wykonawcą inwestycji była firma InstalPuh Sp. z o.o. Całkowita wartość zadania wyniosła 3 144 144,65 zł, z czego 2 986 937,42 zł stanowiło dofinansowanie pozyskane z Rządowego Funduszu Polski Ład – Programu Inwestycji Strategicznych.
Hanna Matkowska
Inspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

