Logo Urzędu Gminy Drawsko

PODSUMOWANIE PROJEKTU ,,USŁUGI SPOŁECZNE W GMINIE DRAWSKO’’

W czwartek 26 czerwca 2025 r. odbyło się uroczyste podsumowanie projektu ,,Usługi społeczne w Gminie Drawsko’’. W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele władz Gminy Drawsko, kadra Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, osoby związane z działalnością projektu, a także seniorzy z drawskiego Klubu Seniora.

Spotkanie otworzyła Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku, która przedstawiła główne cele projektu, kwestie finansowe oraz szereg zadań realizowane przez Jednostkę na przestrzeni ostatniego roku, takie jak: utworzenie Klubu Seniora, remont mieszkania wspomaganego, stworzenie wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego czy bezpłatne usługi opiekuńcze dla najbardziej potrzebujących mieszkańców naszej gminy.

Następnie głos zabrał Wójt Gminy Drawsko, który podziękował całemu zespołowi za włożoną pracę w realizację projektu, który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród naszej społeczności.

W imieniu seniorów wystąpiła jedna z Klubowiczek – Pani Hanka Wichłacz. Seniorka podziękowała za szeroki wachlarz zajęć, warsztatów i wyjazdów organizowanych w drawskim Klubie Seniora.

Pięknym prezentem zaskoczyła prowadząca warsztaty plastyczne – Pani Martyna Drab, która wręczyła na ręce Pani Wioletty Krysztofiak własnoręcznie wykonany pejzaż, który upiększy ściany Klubu Seniora.

Po oficjalnej części przyszedł czas na biesiadę – smaczny poczęstunek i zabawę przy muzyce w urokliwym ośrodku w Marlinie.

Wioletta Krysztofiak

Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Drawsku

Galeria zdjęć

att.R4WziQaifUkj5s7Ylr05BMQdHIM61QRpDPenMCm7lg0 f3ec6edc-890e-4a90-9fb0-280dc4f75398-1_all_14000 IMG_8871 IMG_8883 IMG_8905 IMG_8920
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności