Logo Urzędu Gminy Drawsko

„Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie…” 

 Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim Pracownikom Poczty Polskiej pogody ducha, satysfakcji z pracy i życzliwych klientów.

Niech każda przesyłka trafia do celu, każdy dzień pracy przynosi więcej uśmiechów niż awizo
... i żeby torba Listonosza nie była tak ciężka, jak w piosence Skaldów. 

Wszystkiego dobrego!

listonosz 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności