Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko

8 września 2024r. niedziela -VI Bieg im. Józefa Noji w Pęckowie

Już dziś, zapraszamy Państwa do Pęckowa, w drugą niedzielę września.

Gminne święto ku czci Józefa Noji, którego sylwetki -wielkiego Polaka, Olimpijczyka z Gminy Drawsko, już nikomu nie trzeba przedstawiać.

Wczoraj na zaproszenie Pana Bartosza Niezborały Wójta Gminy Drawsko spotkaliśmy się z przedstawicielami Stowarzyszenia Biegacze Józefa Noji na czele z Panem Bogdanem Gapskim Prezesem.

Organizacja imprezy biegowej to nie lada wyzwanie. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Jednak przy takiej współpracy i zaangażowaniu tak wielu podmiotów: Stowarzyszenia, Samorządu, Sołectwa, Ochotniczych Straży Pożarnych, Centrum Kultury w Drawsku, Mieszkańców Pęckowa i wszystkich podmiotów wspierających idee kultywowania osoby Józefa Noji, jesteśmy przekonani, że po raz szósty, dokładnie w dniu urodzin naszego Olimpijczyka, 8 września, spełnimy oczekiwania uczestników biegu.

Zapraszamy do Pęckowa, do Gminy Drawsko.

(-) Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko