Przywitaliśmy nowego proboszcza Parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Piłce

W dniu dzisiejszym gościliśmy w Urzędzie Gminy Drawsko księdza proboszcza Pawła Czwojdraka, który jest nowym gospodarzem piłeckiego probostwa.

Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko przedstawił księdzu Pawłowi charakterystykę naszej gminy i zaprosił do współpracy z samorządem. Pierwszym wspólnym zadaniem, przy pełnej akceptacji pomysłu przez proboszcza, będzie wniosek o dofinansowanie remontu kościoła w Piłce z funduszu wspierającego zabytki i obiekty objęte opieką konserwatorską.

Wspólna rozmowa o sprawach bieżących, o planach, pokazała, że ksiądz proboszcz Paweł Czwojdrak jest osobą otwartą na współpracę, chcącą jak najlepiej poznać naszą gminę i swoich parafian.

Życzymy życzliwości, wsparcia we wszystkich poczynaniach dla dobra parafii, a posługa w tej wspólnocie niech będzie dla księdza źródłem radości i satysfakcji.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko