Jubileusz 90 urodzin

Żyć należy każdą chwilą i dbać o to,

by przeżyć ją w sposób najbardziej pełny i przyjemny”

(Epikur)

W dniu 17.02.2023r. Wójt Gminy Drawsko Bartosz Niezborała wraz z Kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Agnieszką Wrzyszcz oraz Sołtysem wsi Chełst Sławomirem Michałowskim odwiedzili Jubilata Pana Floriana Józefa Koza z Chełstu, który w styczniu obchodził 90 urodziny.

Szanownemu Jubilatowi tradycyjnie przekazane zostały kwiaty, prezent oraz życzenia zdrowia, szczególnie w tym trudnym czasie, by każdy dzień przynosił radość i siłę do pokonywania codziennych trudów, a dalsze lata płynęły w spokoju, życzliwości i miłości rodziny i przyjaciół.

Jubilat nie krył wzruszenia i bardzo cieszył się z  kwiatów, upominku i złożonych życzeń, jednocześnie dziękując za pamięć i odwiedziny. Pan Florian otoczony jest wspaniałą opieką i miłością rodziny.

Agnieszka Wrzyszcz

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego