Spotkanie z Sołtysami

Miesiąc styczeń to czas podsumowań i planowania, a co za tym idzie czas spotkań i uzgodnień.

W minionym tygodniu Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko wraz z współpracownikami spotkał się z Sołtysami naszej gminy, aby na roboczo omówić to co udało nam się dokonać w ubiegłym roku, ale i to co mamy zaplanowane do realizacji w najbliższych miesiącach.  Tegoroczny, ambitny budżet, prócz dużych inwestycji, zawiera, jak zawsze, mniejsze inicjatywy zaplanowane w sołectwach. Realizacja funduszy sołeckich, zadania w ramach Wielkopolskiej Odnowy Wsi, organizacja imprez-festynów, dożynek, inne wspólne działania to wszystko spowoduje, mamy nadzieję, zwiększenie aktywności we wsiach, a co za tym idzie podniesienie jakości życia.

Nowy rok to doskonała okazja na nowe otwarcie, nowe pomysły, których jesteśmy przekonani nie będzie brakowało naszym Sołtysom.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko