Informacje na temat zakupu węgla po cenach preferencyjnych!

Drawsko, 15.11.2022r.

Wójt Gminy Drawsko informuje, że punkt sprzedaży węgla opałowego w Gminie Drawsko, będzie znajdował się w składzie węgla- Firma Handlowa ,,JERZYK’’ Piotr Jerzy ul. Polna 25, Pęckowo, 64-733 Drawsko tel. 502 469 502.

Informuję również, że w chwili obecnej przygotowywana i analizowana jest umowa do podpisu pomiędzy wskazaną spółką sprzedającą węgiel a gminą. Dopełnienie tych formalności będzie warunkiem dla określenia dostawy-ilości i czasu odbioru węgla do sprzedaży po cenach preferencyjnych.

Jednocześnie informuję, że składane przez Państwa wnioski są weryfikowane. O procedurze opłacenia złożonego wniosku i możliwości odbierania zakupionego węgla będziemy informować.

Uruchomienie sprzedaży węgla na zasadach preferencyjnych przez Gminę Drawsko we współpracy z lokalnym składem węglowym uzależnione będzie od otrzymania węgla od wyznaczonych spółek rządowych.

Bartosz Niezborała

Wójt Gminy Drawsko