Pierwszy w historii Gminy Drawsko film promocyjny!

Mamy zaszczyt zaprezentować Państwu pierwszy w historii Gminy Drawsko FILM PROMOCYJNY. Film prezentuje miejsca ważne dla gminy z punktu widzenia historycznego, infrastrukturalnego, sportowego, przyrodniczego oraz inwestycyjnego. Produkcja ma na celu zachęcić mieszkańców i turystów do podróży po malowniczej Gminie Drawsko, gdzie w każdym jej zakątku czuć bliskość Puszczy Noteckiej.

Film można znaleźć na gminnym kanale YouTube - Gmina Drawsko (https://www.youtube.com/watch?v=xaq92mGhDnE) lub na naszej stronie internetowej w zakładce Turystyka, Sport, Kultura → Filmy promujące Gminę Drawsko.

Zapraszamy do oglądania!

Materiał powstał w ramach realizacji partnerskiego projektu Gminy Drawsko i Gminy Wieleń pn. „Między Wieleniem a Drawskiem – rzeka Noteć dla mieszkańców i turystów”, dofinansowanego w ramach działania „Realizacja lokalnych strategii rozwoju kierowanych przez społeczność” w ramach Priorytetu 4 „Zwiększenie zatrudnienia i spójności terytorialnej”, objętego Programem Operacyjnym „Rybactwo i Morze”, z wyłączeniem projektów grantowych.

/-/ Hanna Matkowska
Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

Dok1-1.jpg