Wręczenie aktów nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego

W dniu dzisiejszym w Urzędzie Gminy Drawsko odbyło się wręczenie aktów nadania stopnia nauczyciela mianowanego.

Warunkiem nadania nauczycielowi stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego jest:
1) spełnienie wymagań kwalifikacyjnych do nauczania danego przedmiotu lub prowadzenia zajęć,
2) odbycie stażu w wymiarze 2 lat i 9 miesięcy, zakończonego pozytywną oceną dorobku zawodowego nauczyciela oraz
3) zdanie egzaminu przed komisją egzaminacyjną.

Nauczyciele spełnili powyższe warunki, a tegoroczne egzaminy były na bardzo wysokim poziomie. Świadczy to o dużym wkładzie pracy nauczycieli i zaangażowaniu w realizację powierzonych zadań.

Akty nadania stopnia awansu zawodowego nauczyciela mianowanego z rąk Anny Fręś Sekretarza Gminy Drawsko odebrały: Barbara Bamber i Sandra Kubiak  - nauczycielki Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Drawsku. Przy nadawaniu stopnia awansu nauczyciela mianowanego nauczycielki złożyły uroczyste ślubowanie.

Uzyskany przez nauczycielki awans, to przepustka do kolejnych stopni awansu.

Sekretarz Anna Fręś, wręczając akty awansu zawodowego gratulowała nauczycielkom zdobytego sukcesu, dziękując za ciężką pracę nauczyciela.

W uroczystości wręczenia awansów uczestniczyli również Renata Szymańska Dyrektor Gminnego Przedszkola Publicznego im. Jana Brzechwy w Drawsku oraz Marta Kowalczyk – inspektor z Referatu Kadr, Płac i Oświaty.

Monika Dolna

Kierownik Referatu Kadr, Płac i Oświaty

DSC_0660.JPG DSC_0664.JPG DSC_0674.JPG DSC_0681.JPG DSC_0682.JPG DSC_0688.JPG DSC_0692.JPG DSC_0696.JPG DSC_0704.JPG DSC_0706.JPG DSC_0708.JPG DSC_0719.JPG