Wyniki Konkursu „Mały człowiek w wielkiej roli”

Z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka i Światowego Dnia Rodziców obchodzonego 1 czerwca, z inicjatywy Bartosza Niezborały Wójta Gminy Drawsko zorganizowano Konkurs „Mały człowiek w wielkiej roli”.

Konkurs polegał na wykonaniu zdjęcia, które miało przedstawiać dziecko w roli swojego rodzica. Motyw przewodni i charakter pracy był dowolny. Celem konkursu było budowanie i zacieśnianie więzi w rodzinie, podnoszenie świadomości u dzieci na temat codziennych obowiązków domowych rodzica oraz rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności dzieci.

W zabawie wzięło udział 30 dzieci uczęszczających do placówek oświatowych na terenie Gminy Drawsko. Wasze zaangażowanie przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nadesłane zdjęcia zaskakiwały nas różnorodnością. Jesteśmy przekonani, że kreatywność i pomysłowość młodych aktorów i ich rodziców, wywołały uśmiech na twarzach wszystkich odbiorców. Wszystkim uczestnikom należą się ogromne brawa!

Konkursowe prace zostały umieszczone w specjalnie dedykowanych albumach w galerii na Facebook’u Gminy Drawsko, z podziałem na poszczególne placówki oświatowe, z których zwyciężyło po jednym zdjęciu z największą ilością polubień.

Zapraszamy do zapoznania się z listą Laureatów - załącznik.

Zwycięzcy zostali nagrodzeni rodzinnymi biletami wstępu do Nowego Zoo w Poznaniu, które uprawniają do jednorazowego wejścia na teren Ogrodu 2 osoby dorosłe i maksymalnie 4 dzieci.

Dyplomy i vouchery zostaną przekazane Laureatom, za pośrednictwem Dyrektorów poszczególnych placówek oświatowych.

Wszystkim, którzy wzięli udział w Konkursie serdecznie DZIĘKUJEMY za wspólną zabawę, a Laureatom GRATULUJEMY!

Na pewno jeszcze nie raz zaproponujemy Wam wspólna zabawę.

Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

IMG_20210611_125000.jpg IMG_20210611_131421.jpg

Pliki do pobrania: