Dziewczynki z Drawska grały w piłkę nożną w Koźminie Wielkopolskim

Dnia 12 maja 2021 roku na stadionie sportowym GOS w Koźminie Wielkopolskim odbył się Finał Wojewódzki ,,Mała Piłkarska Kadra Czeka" dziewczyn dofinansowany przez   Samorząd Województwa Wielkopolskiego oraz  Ministra Sportu i Turystyki w Warszawie. W zawodach tych wystąpiła reprezentacja Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego składająca się z zawodniczek z Krzyża:   Nikola Bołądź, Wiktoria Bałamut,  Paulina Szyszka oraz z Drawska: Zuzanna Kubiś,   Agata Linka, Vanesa Bździel, Nikola Borkowska, Magdalena Komisarek, Weronika Sobota, a także z Drawskiego Młyna   Anna Piątek.  Trenerem drużyny był Łukasz Piątek, nauczyciel wychowania   fizycznego w Drawsku. Koordynatorem z ramienia Urzędu Gminy Drawsko oraz Powiatowego Zrzeszenia LZS w Czarnkowie   był Henryk Kolasiński. Podczas turnieju dziewczynki rozegrały 4 pojedynki piłkarskie wygrywając jeden z Ostrzeszowem.

Ostateczna klasyfikacja turnieju:
1m. Powiat Środa Wielkopolska