XXVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Drawsko

Przewodniczący Rady Gminy Drawsko Ryszard Jabłonowski informuje, że w dniu 26.05.2021 r. o godz. 15.00 w Gminnej Sali Gimnastycznej w Drawsku, w obowiązującym reżimie sanitarnym, odbędzie się posiedzenie XXVIII zwyczajnej sesji Rady Gminy Drawsko.

1. Otwarcie i stwierdzenie prawomocności obrad sesji.

a. Uchwalenie porządku obrad XXVIII zwyczajnej sesji.

b. Sprawozdanie z działalności Wójta w okresie międzysesyjnym.

c. Informacja radnych powiatowych.

d. Przyjęcie protokołu z obrad poprzedniej sesji.

e. Interpelacje i zapytania radnych.

f. Odpowiedzi na interpelacje i zapytania zgłoszone na poprzedniej sesji.

2. Rozpatrzenie projektów uchwał lub zajęcie stanowiska:

a. Podjęcie uchwały w sprawie zasad i trybu przeprowadzania konsultacji z mieszkańcami Gminy Drawsko. (XXVIII/190/2021)

b. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu gminy na 2021 r. (XXVIII/191/2021)

c. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały WPF na lata 2021-2033. (XXVIII/192/2021)

d. Podjęcie uchwały w sprawie określenia wzoru wniosku o przyznanie dodatku mieszkaniowego i określenia wzoru deklaracji o dochodach gospodarstwa domowego. (XXVIII/193/2021)

e. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie zasad przyznawania diet oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla radnych Rady Gminy Drawsko. (XXVIII/194/2021)

f. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany uchwały w sprawie określenia zasad przysługiwania diety oraz zwrotu kosztów podróży służbowych dla sołtysów wsi. (XXVIII/195/2021)

3. Wolne głosy, wnioski i zapytania.

4. Zakończenie.

Ryszard Jabłonowski