Webinarium pt. „Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”.

Chcesz prowadzić własną działalność? Potrzebujesz wsparcia na start? Chcesz być sobie szefem? To spotkanie jest dla Ciebie!

Dołącz do bezpłatnego webinarium!

Celem webinarium będzie przedstawienie zasad ubiegania się o dofinansowanie, w formie pożyczki, na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej na terenie woj. wielkopolskiego. Webinarium skierowane jest do każdej osoby chcącej pozyskać środki na działalność. Przedstawiona zostanie również oferta Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich.

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile zaprasza na webinarium pt. Finansowanie zwrotne (pożyczki) na uruchomienie działalności gospodarczej”.

Webinarium odbędzie się w środę, 21 kwietnia 2021 r. w godzinach od 12:00 do 13:00 na platformie online Zoom.

Osoby zainteresowane udziałem prosimy o komputerowe wypełnienie załączonego formularza zgłoszeniowego i odesłanie go na adres infoUE-pila@warp.org.pl do 19 kwietnia do godziny 12:00.

W odpowiedzi otrzymają Państwo link do spotkania online.

Organizator:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile prowadzony przez WARP Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920 Piła
tel. 61 65 06 233, 61 65 06 235
e-mail: infoUE-pila@warp.org.pl

Załączniki:
Program spotkania
Formularz zgłoszeniowy

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

WEB-21042021-389X232.jpg