Rozstrzygnięto XI edycję konkursu „Aktywni Mieszkańcy” organizowanego przez Czarnkowsko-Trzcianecką Lokalną Grupę Działania.

Lokalni liderzy dostaną nagrodę w wysokości 1.000 złotych na realizację autorskich inicjatyw.

Wśród 15 nagrodzonych, możemy znaleźć 6 grup z terenu Gminy Drawsko!

KATEGORIA: „INICJATYWY LOKALNE NA RZECZ SPOŁECZNEJ INTEGRACJI”

Stowarzyszenie Rodziców Dzieci i Osób Niepełnosprawnych - „IX Paraolimpiada”

Rada Sołecka Wsi Pęckowo „Razem możemy więcej” - „Poznaj swoich sąsiadów wystawy prac lokalnych twórców i zbiorów pasjonatów”

Rada Sołecka wsi Chełst - „Niech połączy nas tajemniczy ogród –cykl zajęć na rzecz wielopokoleniowej integracji”