Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko Gmina Drawsko

Wójt wręczył nagrody

Wczoraj Bartosz Niezborała Włodarz naszej gminy wręczył nagrody w konkursie na Bożonarodzeniową Dekorację Świąteczną domów.

Konkurs ogłoszony przez Wójta Gminy okazał się przysłowiowym ,,strzałem w dziesiątkę”.

W relacji na naszej stronie www i fb choć w części chcieliśmy pokazać Państwu jak pięknie, w okresie świątecznym, były oświetlone posesje w Gminie Drawsko.

Zachowując reżim sanitarny, w odstępach  czasowych i w zdecydowanie ograniczonym składzie zaproszonych gości, Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko, wręczył nagrody Państwu:

Krzysztof Lala I miejsce, Aneta Rychlik II miejsce, Elżbieta, Stanisław Roszak III miejsce, Alicja, Zbigniew Graś III miejsce

oraz Sołtysom wsi:

Piotr Kwita Sołectwo Kwiejce Nowe I miejsce

Emil Jackowski Sołectwo Kawczyn II miejsce

Leszek Matelski Sołectwo Pęckowo III miejsce.

Gratulujemy i już dziś zapraszamy za rok, bo jak powiedział Wójt ,,bez względu na sytuację, postaramy się, aby ponownie pokazać wszystkie nasze miejscowości w świątecznym oświetleniu. Nasi mieszkańcy potrafią doskonale zachować, już tradycję, oświetlania domów, a co za tym idzie podkreślić piękno, tożsamość i charakter Świąt Bożego Narodzenia’’.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko

DSC_0004.JPG DSC_0010.JPG DSC_0011.JPG DSC_0017.JPG DSC_0020.JPG DSC_0025.JPG DSC_0027.JPG DSC_0031.JPG DSC_0032.JPG DSC_0039.JPG DSC_0040.JPG DSC_0042.JPG DSC_0047.JPG DSC_0048.JPG DSC_0053.JPG