Odczyty wodomierzy Drawsko i Drawski Młyn

Drawsko, 25.01.2021r.

Uwaga mieszkańcy Drawska i Drawskiego Młyna

W związku z występowaniem przypadków zachorowań na Covid-19 zarówno w kraju, jak i na terenie naszej gminy, mając na uwadze bezpieczeństwo Państwa oraz Pracowników naszej firmy, zawiesza się do odwołania odczyty wodomierzy przez konserwatorów.

Opłaty za zużycie wody i odbiór ścieków naliczane będą na podstawie średniego zużycia z ostatnich trzech okresów rozliczeniowych tj. 6-ciu miesięcy poprzedzających lub na podstawie podanego telefonicznie lub e-mailem aktualnego odczytu przez odbiorcę do 05.02.2021r.

Nr telefonu do biura: 67 256 91 48

Nr telefonu do konserwatora : 664627061

e-mail: zkiwdrawsko@onet.pl

Faktury za zużytą wodę i odbiór ścieków będą dostarczane odbiorcom usług przez konserwatorów do skrzynek na listy przed domem lub do drzwi.

(-) Krystian Kawczyński
                                 Prezes Zakładu Kanalizacji i Wodociągów w Drawsku Sp. z o.o.

31-zkiwdrawsko.jpg