Komunikat w sprawie harmonogramów

Już niedługo na naszej stronie internetowej www.prgok.pl/sprawdz-harmonogram/ pojawią się harmonogramy odbioru odpadów na 2021 rok.

Zachęcamy więc mieszkańców oraz zarządców nieruchomości do śledzenia na bieżąco pojawiających się informacji dla poszczególnych miejscowości. Harmonogramy, które są
w końcowej fazie opracowywania, nie będą znacząco różniły się od dotychczasowych, tzn. dni tygodnia, w których były odbierane poszczególne frakcje, z nieznacznymi wyjątkami, zostaną zachowane.

Harmonogramy na 2021 rok zostaną również dostarczone do mieszkańców przez poszczególnych operatorów obsługujących gminy należące do Związku Międzygminnego „PRGOK”.

Terminarz odbioru będzie dostępny również poprzez aplikację Evenio, którą można pobrać na telefony komórkowe. Aplikacja, dzięki specjalnym ustawieniom, odpowiednio wcześniej przypomni, którą frakcję odpadów należy w danym dniu wystawić przed posesję.

prgok.png