Dofinansowanie dla Ochotniczej Straży Pożarnej z Kawczyna

Ochotnicza Straż Pożarna z Kawczyna otrzymała dotację z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu na wsparcie zadania pn.: Zakup aparatów powietrznych i wyposażenia osobistego ochronnego strażaków dla Ochotniczej Straży Pożarnej w Kawczynie w Gminie Drawsko”.

16 grudnia 2020 roku w Poznaniu, Radosław Graj Prezes OSP Kawczyn podpisał umowę w przedmiotowej sprawie.

Przedsięwzięcie realizowane jest w ramach „Ogólnopolskiego programu finansowania służb ratowniczych w 2020 roku” - część 2 dofinansowanie zakupu sprzętu i wyposażenia jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych.

Dofinansowanie w kwocie 16.600 zł stanowi 100% kosztów zadania i zostało przeznaczone na zakup aparatów powietrznych, umundurowania specjalistycznego i hełmów strażackich.

Podinspektor ds. pozyskiwania funduszy zewnętrznych

20201217_172117.jpg LOGO-WFOSGW.png