Życzenia świąteczne ze Szkoły Podstawowej w Drawskim Młynie

Piątek 18 grudnia b.r. na pięć dni przed Wigilią, jedynym, wyjątkowym wieczorem w roku, kiedy ,,noc staje się dniem’’, m.in. na e-maila sekretarz@gminadrawsko.pl  wpływają piękne życzenia z naszej Szkoły Podstawowej im. św. Urszuli Ledóchowskiej w Drawskim Młynie.

I choć jak mówią uczniowie "GRUDZIEŃ SMUTNY, NIETYPOWY I W INNOŚCI WYJĄTKOWY" wszyscy czekamy na Boże Narodzenie z nadzieją, że po, przyjdzie już tylko lepszy czas.

W imieniu Bartosza Niezborała Wójta Gminy Drawsko i wszystkich współpracowników – dziękuję.

Anna Fręś

Sekretarz Gminy Drawsko

"GRUDZIEŃ SMUTNY, NIETYPOWY I W INNOŚCI WYJĄTKOWY"

Z wielką radością przekazuję Państwu świąteczne życzenia, nad przygotowaniem których pracowaliśmy w wyjątkowych warunkach. Zapewniamy, że słowa mówione i śpiewane  zawarte w filmiku ukrytym pod linkiem:

,  płyną prosto z serc. Bądźmy  Razem na święta:)

Z poważaniem Iwona Nowak
Dyrektor Szkoły Podstawowej