Przystań Yndzel Drawsko
E-urząd
Gminy

Gmina Drawsko

Strona informacyjna Gminy Drawsko - aktualności, galerie, prezentacja gminy, przetargi, imprezy sportowe, przystań jachtowa Yndzel, park grzybowy Piłka

Severity: Notice

Message: Undefined index: pages

Filename: cache/8878ffbd5db21a31e156411bfbc9e155eb5fe366.file.header.tpl.php

Severity: Notice

Message: Undefined index: pages

Filename: cache/8878ffbd5db21a31e156411bfbc9e155eb5fe366.file.header.tpl.php

Masz już dość nauki, pracy?

Chcesz odpocząć i nabrać sił do dalszego działania ?

W takim razie dobrze trafiłeś. Marina ,,Yndzel’’ w Drawsku jest właśnie tym miejscem, którego szukasz ! Marina ,,Yndzel’’ to jeden z punktów postojowych na szlaku Noteci, będący skrawkiem malowniczej Gminy Drawsko. To wyjątkowe miejsce, o którym marzono od dawna. Otwierające szerokie perspektywy dla regionu i noteckiego odcinka Międzynarodowej Drogi Wodnej E-70, prowadzącej od Berlina do Kalingradu. Malowniczy krajobraz, nowoczesna i innowacyjna infrastruktura wtapiająca się w bogactwo flory i fauny, kompleksowe usługi dla turystów są w stanie zaspokoić gusta nawet najbardziej wybrednych wodniaków, gości i mieszkańców. Od czasu do czasu głuszę natury przerywają ciekawe imprezy rekreacyjno- sportowe, aktywizujące wszystkich niezależnie od wieku.  Kajakiem, łodzią, pontonem, statkiem, pieszo, konno, na rowerze – wszystkie drogi zapraszają do Mariny ,,Yndzel’’.

Skorzystaj z nich!

Przekonaj się, że warto!

Zapraszamy serdecznie !

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------