Przystań Yndzel Drawsko
Biuletyn Informacji Publicznej Przystań Yndzel Park Grzybowy Urząd
Stanu
Cywilnego
Park
Rybny
Marylin

Aktualności

Weryfikacja rozgrywek piłkarskich sezonu 2017-2018 OZP Piła


KLASA „A” GRUPA 2 SENIORZY

1.Zjednoczeni Kaczory  26 62 103-24 -awans bezpośredni do Klasy Okręgowej

2.Fortuna Wieleń    26 59 79-27 -awans bezpośredni do Klasy Okręgowej

3.Orzeł Pęckowo   26 56 82-45 -awans uzupełniający Klasę Okręgową

4.F Kłos Budzyń    26 54 69-29 -baraż o Klasę Okręgową -awans po barażu.

 5.WKS Wyszyny    26 46 65-45

6.Derby Stara Łubianka  26 39 65-40

7.Noteć Dziembowo    26 34 41-48

8.LZS Trzcianka    26 33 38-53 

9.Gryf Zofiowo    26 32 62-74   

10.LZS Huragan Młynkowo  26 30 49-52

11. KS Leżenica   26 28 48-49

12.Unia Ujście   26 22 39-99

13.Sokół Gębice   26 17 37-95

14.Iskra Runowo   26 7 23-127  

KLASA „B” GRUPA 2 SENIORZY

1.Victoria Miały   16 39 38-22  -bezpośredni awans do Klasy „A”

 2.Golnica Ryczywół  16 37 48-23 -zespół wraca do strefy poznańskiej

3.Orzeł Gulcz   16 31 40-17  -awans uzupełniający Klasę „A”

4.Tarzani Wrzeszczyna  16 26 28-30 

5.Drawa Krzyż   16 22 44-34 

6.Kuźnica Czarnkowska  16 18 35-32

7.Noteć II Rosko   16 12 21-45 

8.Orzeł II Pęckowo  16 10 22-53

 9.Noteć II Czarnków    (wycofana z rozgrywek)

LIGA EUROPY -GRUPA I TRAMPKARZE

1.Noteć Czarnków  12 33 77-9

2.Orzeł Pęckowo   12 24 40-25 2 3 8-7

3.LZS Huragan Młynkowo 12 24 50-38 2 3 7-8

4.Iskra Szydłowo   12 18 25-29 2 6 5-1

5.Fortuna Wieleń   12 18 28-33 2 0 1-5

6.Kłos Budzyń   12 6 29-70

7.Gryf Zofiowo   12 3 23-68

LIGA EUROPY GRUPA 1 MŁODZIK

1.Sokół Drawsko   12 33 60-17

2.Drawa Krzyż   12 23 57-27

3.Fortuna Wieleń   12 23 66-26

4.Lubuszanin Trzcianka  12 19 33-32

5.Noteć Rosko   12 9 33-65

6.Wenus Jędrzejewo  11 7 22-50

7.AP Bambinis Trzcianka  11 6 19-73

LIGA MISTRZÓW -GRUPA I POCZĄTKUJĄCA  ORLIK

1.Sokół Drawsko   16 31 20-15

2.WKS Wyszyny   16 27 30-12

3.AP Reissa Trzcianka  16 21 15-13

 4.Noteć Rosko   16 16 16-28

5.Radwan Lubasz II  16 14 11-24

LIGA EUROPY -GRUPA I POCZĄTKUJĄCA ORLIK

1.Noteć Czarnków II  12 28 37-17

2.Orzeł Pęckowo   12 15 25-31

3.AP Bambinis Trzcianka II 12 13 22-31

4.Drawa Krzyż   12 12 25-30

 



Wyświetleń strony: 111
Data wytworzenia: 10-07-2018, 09:29:06 przez Magdalena Płachnia
Opublikowano: 10-07-2018, 09:30:19 przez Magdalena Płachnia
Ostatnia modyfikacja: 10-07-2018, 10:24:33 przez Magdalena Płachnia

Drukuj | Powiadom znajomego

facebook