Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej - SP Drawsko

3 marca 2018 roku na hali sportowej w Połajewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt klas VI i młodszych. Do zawodów przystąpiło 5 drużyn : SP Połajewo, SP Rosko, SP Krzyż, SP Trzcianka,SP Drawsko. Uczennice z SP Drawsko w składzie: MARTA SZMANIA, MARIA DOLNA, AGATA SEKUTERSKA, AGNIESZKA MARUT, KINGA BURZYŃSKA, MARIA HELAK, HANNA KRYSTEK, OLIWIA TRYBOBA wywalczyły II miejsce. Rozgrywki były prowadzone w dwóch grupach. Dziewczyny zwycięsko wyszły z pojedynków grając z Połajewem i Wieleniem. W meczu o pierwsze miejsce przegrały z SP Trzcianka ostatecznie plasując się na drugiej pozycji w klasyfikacji końcowej.

Agnieszka Białys- Fobka

Data wytworzenia: 09-03-2018, 09:36:23 przez Sylwia Marek