Przystań Yndzel Drawsko
Gminy

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Szanowni Państwo,

Uprzejmie informuję, że Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile, w dniu 13.02.2018 r., organizuje Mobilny Punkt Informacyjny w:
- Powiatowym Urzędzie Pracy w Czarnkowie Filia w Trzciance w godz. 08:00-10:30,
- Urzędzie Miejskim w Wieleniu w godz. 11:30-14:00.

Podczas dyżuru zainteresowani Funduszami Europejskimi będą mogli uzyskać informacje m.in. z zakresu:
- dotacji i pożyczek na otwarcie i rozwój działalności gospodarczej,
- dofinansowania na wsparcie oświaty, kultury, integracji społecznej i aktywizacji zawodowej oraz działań na rzecz poprawy efektywności energetycznej, w tym termomodernizację i instalacje OZE,
- oraz informacje dotyczące oferty Sieci Punktów Informacyjnych.

Ponadto będzie można dowiedzieć się, jakie zasady i procedury obowiązują przy aplikowaniu o środki w nowej perspektywie finansowej na lata 2014 - 2020.

Miejsce dyżuru:
Powiatowy Urząd Pracy w Czarnkowie Filia w Trzciance
27 Stycznia 42, 64-980 Trzcianka
w godzinach 08:00-10:30.

Urząd Miejski w Wieleniu
Kościuszki 34, 64-730 Wieleń
w godzinach 11.30 - 14.00.

Jednocześnie uprzejmie informuję, że w załączeniu do niniejszej wiadomości przesyłam plakaty informacyjne.

W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do ponownego kontaktu.

Z poważaniem,

Agnieszka Zaremba - Specjalista ds. Funduszy Europejskich
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o.
ul. Grunwaldzka 2, 64-920
Piła
tel.
+48 61 65 06 233 lub +48 61 65 06 235
infoUE-pila@warp.org.pl
           pila.fe@wielkopolskie.pl

agnieszka.zaremba@warp.org.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek: 07:00 – 17:00
Wtorek - Piątek: 07:00 – 15:00

Serwis informacyjny:
www.funduszeeuropejskie.gov.pl
www.wrpo.wielkopolskie.pl

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich jest koordynowany przez Ministerstwo Rozwoju.

Informacje udzielone przez pracowników Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających, Pośredniczących i Wdrażających poszczególne Programy Operacyjne i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego. Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich ani jego pracownicy nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji, ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie.

Zachęcamy również do podzielenia się Państwa opiniami dotyczącymi funkcjonowania Sieci - poprzez wysłanie maila na adres monitoringpunktow@mr.gov.pl

Informujemy, iż udzielanie bezpłatnych usług informacyjnych przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile wiąże się z przetwarzaniem danych osobowych, zgodnie z treścią ustawy z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, z późn. zm.), wyłącznie w celu przekazywania informacji o Funduszach Europejskich. Administratorem jest WARP Sp. z o.o. z siedzibą w Poznaniu, przy ulicy Piekary 19. Wystosowanie zapytania jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. Dane nie będą udostępniane osobom trzecim i innym podmiotom. Każdy ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pliki do pobrania:

Data wytworzenia: 07-02-2018, 13:10:19 przez Sylwia Marek