Zakończenie rundy jesiennej Młodzików sezon 2017/2018

Młodzicy  LZS SOKÓŁ  Drawsko  świętowali  zakończenie  rundy  jesiennej   sezon  2017 /  2018

Dnia  5 listopada  2017 r. w  Restauracji   p. Mari  Rozanek  w  Drawsku  odbyło  się  podsumowanie  rundy  jesiennej  sezonu  2017/ 2018, w  której  to  drużyna  z  Drawska  w  kategorii  młodzik  tzw. LIGA  EUROPY  gr. I zajęła 3 miejsce.

Tabela

1m. KS  Polonia  Jastrowie   27  pkt

2m. KS. Włókniarz  Okonek   24 pkt

3m. LZS Sokół  Drawsko       21 pkt

4m KS  Drawa  Krzyż              9 pkt

5m. Lubuszanin  Trzcianka    9 pkt

6m. Bambinis  Trzcianka      0  pkt.

W  drużynie  grali  następujący   zawodnicy:

Michał  Lejman  ,  Michał  Babiak, Patryk Krystek,  Adrian  Bartkowiak, Jakub   Pawlak,  Maciej  Nowaczyk,  Filip  Dembski, Tobiasz  Dymek,  Kasper  Mazur, Szymon Czarnkowski, Miłosz  Bałamut, Miłosz Wudarczyk, Marek Świnoga.

Trener: pan Janusz  ŁUSIEWICZ.

W  spotkaniu  uczestniczyli   członkowie   zarząd  klubu  pan Henryk  Kolasiński oraz pan Andrzej  Maciaszek, Z-ca  Wójta  Gminy,  pani  Anna Fręś, Radny Rady Gminy pan Ryszard Jabłonowski.

Prezes Klubu pan Henryk Kolasiński dziękując wszystkim obecnym za pomoc w działalności klubu  wspomniał  także,  że chłopcy na 10 pojedynków wygrali 7,  a także to, że są najmniejszym klubem  występującym w tej lidze. Następnie głos zabierali:  Z-ca Wójta pani Anna Fręś oraz Radny Rady Gminy Drawsko pan Ryszard Jabłonowski, którzy dziękowali zawodnikom za ich grę, jednocześnie promując w ten sposób naszą gminę. Największą niespodzianką dla zawodników był tort z nazwą  zespołu oraz piłką, przygotowany przez mamę kapitana drużyny, panią Justynę Nowaczyk.   Dodatkowe podziękowania za pośrednictwem zawodników otrzymali rodzice, którzy wspierają swoje  dzieci przez zakup obuwia .

Henryk  Kolasiński

Podinspektor  UG

Prezes  LZS   Sokół   Drawsko.

Data wytworzenia: 08-11-2017, 11:08:31 przez Karina Rembarz Kamińska
Opublikowano: 08-11-2017, 11:10:55 przez Karina Rembarz Kamińska